Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Torosyaylasi.com 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır.
Torosyaylasi.com’u ziyaret ederek, Gizlilik politikamızı ve Kullanım şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız.
Sitemize kaydettiğiniz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için her şeyden önemlidir. TorosYaylası’ndan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-posta adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve e-posta adresiniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz son derece önemlidir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka kişinin veya şirketin sizinle ilgili bilgilere ulaşması, kullanması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
TorosYaylası’na vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Kişisel bilgileriniz yasal zorunluluk hallerinde yetkililerle paylaşabiliriz.
Kendi içimizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek, reklam, tanıtım, pazarlama ve benzeri iletişim çalışmaları amacıyla kullanabilir ve bu kapsamda 3. kişilerle paylaşabiliriz.

Sitemizden bizimle ilgisi olmayan ve bizim yönetmediğimiz sitelere bağlantılar olabilir. TorosYaylası olarak bu sitelerden ve bu sitelerin içeriğinden sorumlu olmadığımızı bilmenizi isteriz.
Gereklilik durumunda, istediğimiz zaman bu şartları ve kuralları, bilgilendirme yapmadan değiştirebiliriz.

TorosYaylasi.com